Bakotech wprowadza rozwiązanie antyspamowe w modelu MSP

0

Bakotech, środkowoeuropejski dystrybutor rozwiązań IT wprowadza do sprzedaży rozwiązanie antyspamowe firmy TitanHQ w modelu MSP (Managed Service Provider). Nowa opcja w modelu MSP dostępna będzie w Polsce oraz wybranych krajach Europy Środkowo-Wschodniej.

Partner MSP (Managed System Provider)

MSP to specjalny program dystrybucji rozwiązań bezpieczeństwa dla firm chcących świadczyć usługi w modelu SaaS. Partnerem MSP może zostać każdy partner handlowy Bakotech, który podpisze umowę partnerską z dystrybutorem i dokona zakupu licencji oprogramowania SpamTitan w wersji komercyjnej dla minimum 10 użytkowników. W przypadku modelu MSP partner pozostaje właścicielem licencji samodzielnie zarządzając i administrując instalacjami swoich klientów.

Rozliczenia płatności za usługę w modelu MSP

Model MSP umożliwia elastyczne rozliczanie się z dystrybutorem w systemie miesięcznych płatności za usługę, która może być uruchomiona w chmurze publicznej lub prywatnej (usługa dedykowana), w obu przypadkach na serwerach polskiego dostawcy. To doskonała okazja dla partnerów na dotarcie do nowych klientów, zwłaszcza tych, którzy ze względu na koszty zakupu, instalacji czy administrowania systemu oraz obawy przed używaniem zagranicznych hostingów dotychczas nie zdecydowali się na tego typu rozwiązanie.

Spam Titan – dedykowana ochrona poczty elektronicznej

Usługą w modelu MSP objęte jest oprogramowanie SpamTitan dedykowane ochronie poczty elektronicznej, które pozwala skutecznie chronić cenne informacje firmowe oraz umożliwia zabezpieczenie użytkowników przed niepożądanymi wiadomościami oraz różnego rodzaju zagrożeniami z Sieci. SpamTitan w sposób ciągły blokuje 99,96% całego spamu, co zostało potwierdzone przez szereg niezależnych testów i nagród. Rozwiązanie identyfikuje i blokuje wiadomości, które mogą być nośnikiem zagrożeń typu „phishing”, pocztę pochodzącą z sieci Botnet, spam bazujący na grafikach a także dostęp do szkodliwych adresów www.

Unikalną cechą, wyróżniającą rozwiązanie spośród innych dostępnych na rynku, jest intuicyjny, polskojęzyczny interfejs. Dodatkowo SpamTitan oferuje dobry stosunek możliwości do ceny, skanowanie poczty wychodzącej, szereg opcji umożliwiających dostosowaną do potrzeb konfigurację, elastyczność przy wyborze wersji (plik ISO, platformy wirtualne, chmura), pełną skalowalność oraz dwa wbudowane silniki antywirusowe – Kaspersky oraz Clam AV.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ