Bakotech wprowadza do oferty produkty Gateprotect

0

Bakotech Sp. z .o.o poszerzył ofertę o rozwiązania Gateprotect, obejmując dystrybucję w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej.

W ofercie Bakotech Sp. z .o.o. pojawiły się rozwiązania Gateprotect. Firma podpisała kontrakt na dystrybucję rozwiązań tej marki w Polsce oraz w Bułgarii, Rumunii, Chorwacji, Słowenii, na Węgrzech i w krajach Bałtyckich. Wraz z podpisaniem kontraktu spółka poszerza ofertę produktową dla klientów, która może być doskonałym uzupełnieniem pozostałych rozwiązań bezpieczeństwa znajdujących się w ofercie Bakotechu.
Gateprotect zapewnia skuteczną ochronę przed cyberatakami. Rozwiązania z zakresu Unified Threat Management są przeznaczone dla szerokiego grona odbiorców, począwszy od małych i średnich przedsiębiorstw, po duże organizacje. Są to nowoczesne zapory sieciowe i firewalle aplikacyjne najnowszej generacji, spełniające najwyższe wymogi bezpieczeństwa. GateProtect zapewnia niezawodne i kompletne bezpieczeństwo całej sieci, w tym również urządzeń mobilnych. UTM-y producenta umożliwiają zarządzanie sieciami firmowymi przy jednoczesnej ochronie połączeń na linii sieć wewnętrzna-Internet. Siedziba firmy znajduje się w Hamburgu.

Bakotech Sp. z o.o. rozpoczął działalność 4 lipca 2013 i jest częścią międzynarodowej grupy dystrybucyjnej Bakotech, z siedzibą w Krakowie. Jako specjalizowany dystrybutor rozwiązań IT w zakresie bezpieczeństwa, sieci i infrastruktury IT, koncentruje się na dostarczaniu najwyższej jakości usług dystrybucji w Centralnej i Wschodniej Europie. Firma zajmuje się sprzedażą wyłącznie w kanale partnerskim, poprzez rozbudowaną siatkę partnerów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ