Oferta partnerska

Zapraszamy do współudziału przy tworzeniu nowego projektu na polskim rynku publikacji związanych z profesjonalnymi rozwiązaniami dla centrów danych i obsługi teleinformatycznej przedsiębiorstw.

Platforma ITfocus została stworzona, by skupiać w sobie szereg serwisów internetowych – profesjonalnych centrów wiedzy – w których doświadczeni redaktorzy piszą o najnowszych wydarzeniach w branży, dzielą się swoją wiedzą, jak też zapraszają do współpracy ekspertów.

Tematyka poruszana przez poszczególne serwisy będzie dotyczyła wszystkich aspektów związanych z działalnością centrów danych – od serwerów, pamięci masowych i sieci, poprzez telekomunikację i pracę grupową, aż po bezpieczeństwo, wirtualizację i zarządzanie infrastrukturą IT.

Aby wspomóc budowanie wizerunku Państwa firmy na polskim rynku, przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę partnerską, która pozwoli w efektywny sposób zaprezentować szerokiemu audytorium Państwa produkty, rozwiązania i usługi.

Platforma ITfocus daje unikalną możliwość bezpośredniego dotarcia do grupy odbiorców zainteresowanych nowoczesnymi technologiami IT.

Zapraszamy do współudziału w tworzeniu serwisów Platformy ITfocus.

Mamy nadzieję, że nasza oferta Partnerska spotka się z Państwa zainteresowaniem i liczymy na Państwa zaangażowanie.

Nasz zespół jest do Państwa dyspozycji.

Zapraszamy do przekazywania wszelkich uwag – naszym celem jest spełnienie Państwa oczekiwań.

Wierzymy, że wspólnie uda nam się zbudować nową jakość przekazu informacji.

Jeżeli chcą Państwo otrzymać ofertę partnerską, prosimy o kontakt.