VMware z nowymi rozwiązaniami dla VMware vSphere

0

Firma VMware wprowadziła na rynek dwa nowe produkty, które umożliwiają klientomepsze wykorzystanie swoich inwestycji w VMware vSphere – VMware vSphere with Operations Management i VMware vSphere Data Protection Advanced.

VMware prezentuje nową linię produktów VMware vSphere VMware vSphere, która łączy w sobie platformę wirtualizacji i wyróżniany pakiet oprogramowania VMware vCenter Operations Management Suite. Ponadto VMware wprowadza na rynek nową wersję VMware vSphere Data Protection, rozwiązania do tworzenia kopii zapasowych i odtwarzania danych zaoferowanego po raz pierwszy w sierpniu 2012 r. jako część VMware vSphere 5.1. Dzięki tym nowym produktom klienci mogą:
• zmniejszyć koszty inwestycyjne nawet o 30%;
• zoptymalizować wydajność, poprawiając wykorzystanie nawet o 40% i wskaźniki konsolidacji o 37%;
• zwiększyć dostępność i wydajność aplikacji, skracając o ponad jedną trzecią czas przestojów i nawet o 26% czas wykrywania i rozwiązywania problemów;
• zmniejszyć nawet o 95% pojemność pamięci na kopie zapasowe i nawet o 99% ruch w sieci związany z tworzeniem kopii zapasowych.

Nowe produkty rozszerzają możliwości zarządzania i tworzenia kopi zapasowych VMware vSphere

VMware vSphere with Operations Management – poprawa wydajności i wykorzystania środowisk zwirtualizowanych
VMware vSphere with Operations Management łączy platformę wirtualizacji do wszystkich aplikacji, w tym aplikacji o znaczeniu krytycznym i wymagających szybkiego dostępu, z opatentowanymi funkcjami analizy. Daje to wgląd w wydajność, kondycję i efektywność środowisk zwirtualizowanych. Prezentując prosty, graficzny i pełny obraz całego środowiska, VMware vSphere with Operations Management umożliwia klientom prewencyjne monitorowanie i utrzymywanie wydajności oraz poprawę dostępności, a także optymalizację środowiska wirtualnego przez zintegrowane planowanie pojemności. VMware vCenter Operations Management Suite pozwala klientom niemal podwoić oszczędności na kosztach operacyjnych osiągane dzięki VMware vSphere.

VMware vSphere Data Protection Advanced – rozwiząnie, opracowane z myślą o środowisku VMware vSphere

Rozwiązanie VMware vSphere Data Protection Advanced, opracowane z myślą o środowiskach VMware vSphere średniej wielkości, oferuje zwiększoną skalowalność oraz nowe funkcje tworzenia kopii zapasowych i odtwarzania danych do aplikacji o znaczeniu krytycznym, takich jak Microsoft Exchange i Microsoft SQL Server. Produkt ten, oparty na oprogramowaniu EMC Avamar, oferuje efektywnee tworzenie kopii zapasowych, deduplikację oraz pełny zakres śledzenia zmienionych bloków (Changed Block Tracking) i jednostopniowe odtwarzanie. Ścisła integracja z VMware vSphere umożliwia administratorom zarządzanie infrastrukturą wirtualną, w tym tworzenie kopii zapasowych i odtwarzanie danych, z jednej konsoli.

Przewiduje się, że rozwiązanie VMware vSphere with Operations Management będzie dostępne w I kwartale 2013 r. i będzie oferowane w trzech wersjach: Standard, Enterprise i Enterprise Plus. Ceny rozpoczynają się od 1745 USD za każdy procesor, bez limitów dotyczących rdzeni, pamięci vRAM lub liczby maszyn wirtualnych. Zapraszamy na stronę zakupów VMware vSphere Pricing/Buy zawierającą ceny. Przez ograniczony czas dotychczasowi klienci używający wersji VMware vSphere będą mogli ją uaktualnić do VMware vSphere with Operations Management lub zestawów Acceleration Kit z 15-procentową zniżką w stosunku do ceny katalogowej. Nowi klienci będą mogli kupić VMware vSphere with Operations Management Acceleration Kits o 15 procent taniej niż wynosi cena katalogowa.

Przewiduje się, że rozwiązanie VMware vSphere Data Protection Advanced będzie dostępne w I kwartale 2013 r. Cena będzie wynosić 1095 USD za każdy procesor, bez ograniczeń liczby chronionych maszyn wirtualnych na licencję. VMware vSphere Data Protection Advanced jest oddzielnym, autonomicznym rozwiązaniem, które będzie można kupić osobno i dołączyć do VMware vSphere with Operations Management Acceleration Kits (w wersjach Enterprise i Enterprise Plus).

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ