VDI w „wysokiej rozdzielczości”

0

Citrix Systems zapowiedział udoskonalenia technologii HDX, które pozwolą na pracę z wirtualnym desktopem nawet osobom zajmującym się profesjonalną obróbką grafiki.

XenDesktop z technologiami HDX pozwala dostarczać wirtualne desktopy wszystkim pracownikom, także użytkownikom najbardziej zaawansowanej, profesjonalnej grafiki – za pośrednictwem pojedynczego produktu do wirtualizacji desktopów. XenDesktop z technologią HDX 3D zapewnia wysoką wydajność pracy w przypadku korzystania z sieci WAN, a w odniesieniu do sieci lokalnej zużywa 10 razy mniej pasma niż konkurencyjne produkty.

W branżach takich, jak produkcja, inżynieria, grafika, architektura czy animacja zespoły projektowe są często rozproszone geograficznie, lecz muszą wspólnie pracować w oparciu o te same pliki źródłowe. Wirtualizacja desktopów zapewnia takim organizacjom korzyści, m.in. umożliwia globalną współpracę. XenDesktop z technologią HDX 3D zapewnia te korzyści przez skupienie systemu operacyjnego, aplikacji i danych w centrum danych oraz szybkie dostarczanie wirtualnych desktopów.

Technologia HDX 3D będzie dostępna pod koniec września jak składnik Citrix XenDesktop Advanced, Enterprise i Platinum dla istniejących i nowych użytkowników bez dodatkowych opłat. Więcej informacji o HDX 3D: http://hdx.citrix.com.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ