SedCom podpisał nową umowę z Liquidware Labs

0

Firma SedCom ogłosiła podpisanie umowy z Liquidware Labs, dostawcą rozwiązań wirtualizacji pulpitów. Liquidware Labs natomiast, dzięki podpisanej umowie, skorzysta z relacji łączących SedCom a VAR, które mają siedziby w kluczowych regionach Polski, Europy Wschodniej i Bliskiego Wschodu.

Porozumienie podpisane przez obie firmy skupia się na pogłębionych szkoleniach dla nowych jak i istniejących VAR firmy SedCom. Ponadto zainteresowanie wirtualizacją pulpitów jest już ogólnoświatowe, dlatego też dzięki doświadczeniu SedCom oraz rozwiązaniom Liquidware Labs znacznie więcej VAR może stać się doradcami dla swoich klientów.

Metodologia jaką stworzyła firma Liquidware Labs jest silnym narzędziem dla tych VAR, którzy mogą płynnie przeprowadzić swoich klientów przez kluczowe etapy służące wirtualizacji pulpitów, wprowadzić ich do produkcji, a także pomagać im w nabywaniu doświadczenia optymalizacji i kontroli kosztów.

Liquidware Lab specjalizuje się w rozwiązaniach służących przejściu do następnej generacji fizycznych i wirtualnych pulpitów, w tym VMware View, Citrix XenDesktop, Red Hat i Microsoft Windows 7. Zintegrowany pakiet rozwiązań firmy pozwala w ekonomiczny sposób na dostęp, projekt, migrację, jak i zwiększa doświadczenie użytkownika w następnej generacji wirtualnych pulpitów.

Wojciech Urbanek

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ