SAP z nowymi usługami cloud

0

SAP zaoferował nowy model rozliczeniowy dla platformy chmurowej SAP HANA oraz łatwiejszy dostęp do środowiska usług przez portal SAP HANA Marketplace.

Klienci SAP mogą teraz w prostszy sposób odnosić korzyści z mocy obliczeniowej platformy SAP HANA i z zalet chmury. SAP ogłosił kolejne kroki na drodze wprowadzenia w życie swojej strategii chmurowej. Prostszy cennik, łatwiejsze sposoby wdrożenia oraz nowe opcje dostępu do platformy SAP HANA zwiastują wzrost znaczenia chmury obliczeniowej w prowadzeniu biznesu i nowych modeli rozliczeniowych. SAP ogłosił również trzy nowe oferty dostępne w ramach SAP HANA Cloud Platform: SAP HANA AppServices, SAP HANA DBServices oraz SAP HANA Infrastructure Services. W ramach tej oferty w chmurze udostępnionych zostało wiele aplikacja, m.in. SAP Customer Value Intelligence, SAP Social Contact Intelligence oraz SAP Fraud Management i wiele innych.

SAP HANA Cloud Platform daje wolność wyboru

Biorąc pod uwagę rozwijający się rynek aplikacji, SAP ogłosił nową, rozbudowaną ofertę na chmurowej platformie SAP HANA. Startupy, niezależni producenci oprogramowania (ISV), a także klienci mogą teraz budować nowe aplikacje w chmurze. SAP HANA Cloud Platform, pełniąc funkcje Platform-as-a-Service (PaaS) oferuje nie tylko scentralizowaną infrastrukturę opartą na technologii in-memory, ale też w formie usługi system bazodanowy oraz aplikacje, które mogą być swobodnie budowane i rozwijane. SAP HANA Cloud Platform jest dziś dostępna przez stronę SAP HANA Marketplace. Dzięki temu klienci mogą uzyskać dostęp do SAP HANA nawet w ciągu 30 minut i błyskawicznie czerpać korzyści z zunifikowanej platformy usług. Równie łatwo mogą też budować, rozwijać i uruchamiać aplikacje w ramach elastycznej umowy subskrypcyjnej.

SAP HANA Marketplace umożliwia testy

Nowa oferta SAP HANA Cloud Platform, dostępna przez stronę SAP HANA Marketplace, umożliwia swoim użytkownikom korzystanie z pamięci od 128GB do 1TB. Przed skorzystaniem z oferty klienci mogą przetestować, jak działa w chmurze platforma i inne aplikacje zasilane przez SAP HANA. Na stronie SAP HANA Marketplace dostępne są także aplikacje SAP Fiori, a także setki ofert startupów i niezależnych producentów oprogramowania (ISV).

SAP Genomic Analyzer dostępna na SAP HANA Cloud Platform

Dzięki aplikacji SAP Genomic Analyzer, która jest zasilana przez SAP HANA, firma SAP toruje drogę dla spersonalizowanej medycyny. Aplikacja umożliwia naukowcom i lekarzom uzyskanie nowego spojrzenia na genomikę. Obecnie, choć to na razie wczesna faza, najważniejszą korzyścią z aplikacji może być szybsze przetwarzanie i analizowanie danych na różnych etapach badań ludzkiego genomu. Analizy te moga trwać kilka minut, a nie wiele dni, jak było to wcześniej. Przewiduje się, że naukowcy będą mogli analizować wiele genetycznych wiariantów, aby znaleźć wspólne wzorce i zmienne między populacjami i w ich obrębie. Dzięki lepszej identyfikacji oraz bieżącemu podglądowi genetycznych wariantów, lekarze będa mogli spersonalizować leczenie pacjentów, którzy cierpią np. na cukrzycę typu II.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ