Quest Software przejmuje firmę Surgient

0

Surgient jest dostawcą oprogramowania do automatyzacji chmury prywatnej (private cloud), w której dział IT udostępnia infrastrukturę i aplikacje w formie usług wewnątrz organizacji. Sfinalizowanie transakcji przejęcia planowane jest w III kwartale br.

Narzędzia firmy Surgient poszerzą ofertę rozwiązań Quest Software do zarządzania wirtualizacją desktopów i serwerów. Jednym z kluczowych produktów Surgient jest Surgient Automation Platform – platforma, która pozwala firmom i instytucjom na wdrożenie oraz efektywne i bezpieczne zarządzanie infrastrukturami cloud, pozwalając osiągnąć większą wydajność i redukcję kosztów. Dzięki Surgient Automation Platform organizacje mogą tworzyć solidne i bezpieczne chmury IaaS (Infrastructure-as-a-Service), w ramach których oferowane usługi są udostępniane w całej firmie.

Przejęcie Surgient – dostawcy rozwiązań do automatyzacji private cloud – umocni pozycję Quest Software na rynku oraz pozwoli dostarczać klientom produkty i usługi, które umożliwiają s wdrożenie infrastruktury private cloud, pozwalając jednocześnie wykorzystać inwestycje w wirtualizację bez żadnego ryzyka.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ