Nowe produkty Vision Solutions dla chmury obliczeniowej

0

Firma Vision Solutions poinformowała o wprowadzeniu na rynek swojej nowej oferty Cloud Protection & Recovery (CP&R). To nowe rozwiązanie bazujące na oferowanych produktach Double-Take i MIMIX umożliwia dostawcom usług w chmurze zdynamizowanie działalności poprzez udostępnienie klientom rozwiązania typu Recovery-as-a-Service, korzystając jednocześnie z zasady płatności za pojedyncze użycie (pay-per-use).

Dodanie nowej oferty usług w chmurze umożliwia Vision Solutions dostarczanie szerszego wachlarza rozwiązań rozwiązań typu Cloud Protection & Recovery, High Availability / Disaster Recovery oraz Migration / Cross-Platform Data Sharing. Dzięki nim firmy różnych rozmiarów i zasięgu, od małych i lokalnych przedsiębiorstw po wielkie korporacje, mogą skorzystać z przystępnej i skutecznej ochrony swoich danych, aplikacji i serwerów. Poszerzanie oferty jest istotne, gdyż wedle przewidywań Gartnera, rynek Recovery-as-a-Service (RaaS) będzie nadal zwiększał zasięg jako logiczne rozszerzenie usług w chmurze.Gartner oszacował, że światowe wydatki na usługi odzyskiwania danych (RaaS) w 2012 roku wynosiły 465,7 milionów dolarów, a rynek powiększy się do 1,2 miliarda dolarów w 2017r.

Nowa oferta Vision Solutions Cloud Protection & Recovery zawiera:

  • Platformę usług odzyskiwania danych (RaaS) – Double-Take Cloud Protection & Recovery (CP&R), Apache CloudStack Edition, która umożliwia dostawcom systemów w chmurze uruchomienie Citrix CloudPlatform lub Apache CloudStack, aby zaoferować zintegrowane z chmurą usługi dzyskiwania danych RaaS. Ten produkt jest zbudowany w oparciu o technologię replikacji w czasie rzeczywistym Double-Take.
  • Mierzalność użycia – Double-Take i MIMIX Metered Usage pozwalają dostawcom usług w chmurze skorzystanie z licencji na Vision Solutions’ Disaster Recovery, Migration i High Availability w systemie opłat za konkretne zużycie. Oferta ta zmniejsza ryzyko biznesowe dla dostawców usług w chmurze i pomaga im tworzyć niedrogie, oparte na chmurze rozwiązania typu DR, HA i Migration dla klientów końcowych.
  • Zestaw narzędzi rozwoju oprogramowania (SDK) – Double-Take SDK oferuje dostawcom usług w chmurze możliwość wykorzystania API do niestandardowej integracji Double-Take w ekosystemach ich chmur obliczeniowych. Pozwala to przenieść automatyzację na wyższy poziom i pomaga zredukować koszty administracyjne.

Wraz z wprowadzeniem oferty usług w chmurze, Vision Solutions ujednolica swoje portfolio produktów do trzech kategorii rozwiązań: Cloud Protection & Recovery; High Availability i Disaster Recovery; oraz Migration i Cross-Platform Data Sharing.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ