Novell udostępnia PlateSpin Recon 3.6

0

Nowa wersja narzędzia do analizy i planowania obciążeń w centrach danych umożliwia lepszą konsolidację serwerów oraz udostępnia obraz infrastruktury fizycznej i wirtualnej.

PlateSpin Recon 3.6 dostarcza informacje o obciążeniach fizycznych i wirtualnych serwerów. To pozwala lepiej zarządzać całym projektem wirtualizacji i zwiększyć korzyści z tego typu wdrożeń, np. poprawić współczynnik konsolidacji. Po zakończeniu konsolidacji PlateSpin Recon monitoruje i analizuje wskaźniki wykorzystania zasobów (procesorów, dysków, pamięci i sieci), umożliwiając dopasowanie infrastruktury wirtualnej do zmian obciążeń. Narzędzie potrafi wykryć rozbieżności między przydziałem wirtualnych zasobów, a ich rzeczywistym wykorzystaniem. PlateSpin Recon wykrywa zainstalowany w centrum danych sprzęt i oprogramowanie.

Do nowości w wersji 3.6 należą:

  • raportowanie odzyskiwania zasobów, pokazujące w postaci graficznej zasoby wykorzystane i możliwe do odzyskania;
  • uwzględnienie klastrów wirtualnych w raportach o infrastrukturze;
  • zgodność z SUSE Linux Enterprise Server 11;
  • obsługa Solaris Containers, umożliwiająca planowanie migracji obciążeń Solaris do Solaris Containers;
  • nowy model licencjonowania.

PlateSpin Recon jest zgodny z 32- i 64-bitowymi systemami Windows i Linux oraz hypervisorami VMware ESX, Microsoft Hyper-V, Citrix XenServer, Virtual Iron oraz zawarty w systemie SUSE Linux Enterprise Server Xen.

Więcej informacji: www.platespin.com/products/recon.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ