Niższe koszty wirtualizacji

0

HP wprowadza rozszerzenia swojej oferty oprogramowania, które mają obniżyć koszty operacyjne wirtualizacji i poprawić wykorzystanie zasobów.

Nowe produkty to HP Server Automation, HP Client Automation, HP Storage Essentials, HP Network Automation i HP Operations Manager.

HP Operations Manager for Virtualization umożliwia monitorowanie dostępności i wydajności zasobów wirtualnych i fizycznych z poziomu jednej konsoli. HP Network Automation, dzięki obsłudze VMware vSwitch, daje wgląd w wirtualne i fizyczne środowiska sieciowe, kontrolę nad nimi oraz ich zgodność. HP Server Automation to rozwiązanie, które pozwala administratorom serwerów udostępnić właściwą ilość pamięci masowej na potrzeby obsługiwanych aplikacji. HP Storage Essentials Performance Edition umożliwia identyfikację i usuwanie problemów oraz przekazywanie raportów na temat tendencji zmian wskaźników wydajności w środowiskach wirtualnych i fizycznych.

Aplikacje HP Server Automation, HP Client Automation, HP Storage Essentials i HP Network Automation są już w sprzedaży. Oprogramowanie HP Operations Manager Virtualization Smart Plug-In pojawi się na rynku w październiku.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ