Migracja skrzynek pocztowych do chmury

0

Quest Software udostępnił Quest Migrator for Cloud Email, nowe narzędzie do migracji kont użytkowników i danych z Microsoft Exchange oraz Google Gmail do środowisk BPOS/Microsoft Office 365 i Live@edu.

Firmy i instytucje, które podjęły decyzję o przeniesieniu platformy e-mail do chmury potrzebują rozwiązania umożliwiającego przeprowadzenie migracji do nowego środowiska. Takim narzędziem jest Quest Migrator for Cloud Email. Rozwiązanie pozwala na przeprowadzenie migracji poczty e-mail, kontaktów, wydarzeń z kalendarza i innych danych przy zminimalizowaniu wpływu migracji na obciążenie sieci oraz stabilność pracy użytkowników.

Dzięki niemu administratorzy mogą filtrować dane i migrować na nową platformę tylko te, które są potrzebne. Nowe rozwiązanie pozwala administratorom IT na scentralizowane zarządzanie migracją w graficznej konsoli i kontrolę nad każdym jej etapem. Wpływa to na uproszczenie i zautomatyzowanie procesu migracji, umożliwiając przeprowadzenie go według ściśle zaplanowanego harmonogramu, przy jednoczesnej oszczędności czasu i obniżeniu kosztów.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ