Hypervisor pamięci masowych DataCore zintegrowany z Hitachi IT Operations Analyzer

0

DataCore Software poinformował, że stworzone przez Hitachi Data Systems oprogramowanie Hitachi IT Operations Analyzer umożliwia szczegółowe monitorowanie środowiska DataCore SANsymphony-V. Integracja obu pakietów oprogramowania pozwala firmom na uzyskanie globalnego wglądu w infrastrukturę swoich centrów danych, włącznie ze zwirtualizowanymi pamięciami masowymi, serwerami, sieciami i aplikacjami.

Hypervisor pamięci masowych, dostępny w oprogramowaniu DataCore SANsymphony-V, umożliwia optymalne wykorzystanie zasobów pamięci masowych, dzięki takim usługom jak przydzielanie przestrzeni dyskowej, automatyczne dzielenie na warstwy, replikacja i przyspieszanie wydajności.

Hitachi IT Operations Analyzer to zintegrowane narzędzie do monitorowania dostępności i wydajności fizycznych i wirtualnych serwerów, aplikacji oraz sieci i pamięci masowych – wszystko z poziomu jednej aplikacji i jednego interfejsu użytkownika.

SANsymphony-V integruje się z oprogramowaniem IT Operations Analyzer, które regularnie odczytuje informacje dostępne poprzez hypervisor pamięci masowych. Dzięki temu interfejs IT Operations Analyzer dostarcza najnowsze informacje, ułatwiając zarządzanie zasobami w dziale IT, alarmuje o potencjalnych problemach.

Wojciech Urbanek

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ