Fast cloud – chmura Oracle dla Europy Wschodniej

0

Oddział Oracle regionu Europy Środkowo-Wschodniej poinformował o uruchomieniu inicjatywy skierowanej do firm każdego typu i dowolnej wielkości, które przymierzają się do wdrożenia modelu chmury lub są na początkowych etapach takiego projektu.

Inicjatywa „Fast Cloud” obejmuje technologie przetwarzania w chmurze, umożliwiające testowanie aplikacji baz danych i/lub Java. Ofertę uzupełnia kompletna platforma do przeprowadzania testów i programowania oraz możliwość jednodniowego skorzystania z dedykowanych usług konsultingowych Oracle. Pakiet pomoże klientom zbudować ich pierwszą chmurę w oparciu o odpowiednie najlepsze procedury.

„Jak wynika z naszego niedawnego badania ‘Oracle Cloud Agility’, wiele firm nie jest w stanie szybko opracować, przetestować i uruchomić nowych aplikacji, przez co są słabo przygotowane do rywalizacji rynkowej” — powiedział Sorin Mindrutescu, szef rumuńskiego oddziału Oracle i dyrektor Oracle ds. rozwiązań PaaS na Europę Środkowo-Wschodnią. „Inicjatywa Fast Cloud udostępnia ekonomiczne rozwiązanie chmury tym wszystkim firmom, które zdają sobie sprawę z korzyści płynących z elastyczności takiego środowiska, obawiają się jednak zrobić pierwszy krok w tym kierunku. Teraz mogą one bez trudu zbudować swoje pierwsze usługi bazy danych i/lub Java w chmurze jako podstawę dla przyszłych, bardziej złożonych projektów chmur obejmujących całe przedsiębiorstwo”.

„Inicjatywa Fast Cloud oferuje prosty, lecz kompleksowy pakiet startowy dla wszystkich klientów rozpoczynających migrację do chmury” — powiedział Michel Clement, szef regionu Oracle Europy Środkowo-Wschodniej. „Zarówno pakiety dotyczące bazy danych, jak i technologii Java obejmują standardowe zestawy subskrypcji na rozwiązania dostępne w chmurze i usługi konsultingowe. Są bardzo proste w obsłudze i eksploatacji, zapewniają przejrzyste ceny i zdefiniowaną ścieżkę wdrożeniową, przynosząc użytkownikom natychmiastowe korzyści. Niedawne globalne badanie Oracle wykazało, że zalety chmury wciąż jeszcze nie są w firmach w pełni wykorzystywane. Z drugiej strony raport pokazał, że dyrektorzy IT częściej przyglądają się dziś modelowi wdrażania chmury i sposobom planowania przejścia na tę technologię. Nasza inicjatywa pomaga spełnić oczekiwania we wszystkich tych obszarach, wyraźnie pokazując firmom korzyści płynące z chmury”.

Pakiety DATABASE CLOUD i JAVA CLOUD są dostępne do końca roku finansowego 2016, który w Oracle przypada na 31 maja 2016 roku. Obowiązują zwyczajowe zasady i ograniczenia. Aby dowiedzieć się więcej, prosimy o kontakt z lokalnym przedstawicielem Oracle: Rafał Łatka, tel. +48 22 690 8949; email: rafal.latka@oracle.com

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ