Datapolis Workbox 2010 dostępny w modelu Cloud Computing

0

Datapolis Workbox 2010 będzie dostępny w modelu cloud computing w sharepointstore.com. Dzięki umowie z firmą NetConnect, operatorem platformy, system dostępny będzie w modelu subskrypcyjnym. Oznacza to, że klienci będą płacić za dokładnie tyle licencji, ile potrzebują, na wyznaczony przez nich okres czasu.

W modelu cloud computing, dostępnym za pośrednictwem platformy SharePointstore.com, klienci dzierżawią swoją własną wirtualną maszynę. Mogą korzystać z pełnej funkcjonalności produktu poprzez przeglądarkę internetową bez konieczności zestawiania łącza VPN, w czasie i miejscu dogodnym dla siebie, przy jednoczesnym zachowaniu wszelkich standardów bezpieczeństwa, które zapewnia usługodawca. Dzieki temu, klienci Datapolis będą mogli korzystać z pełnej funkcjonalności aplikacji eliminując jednocześnie koszty pracy specjalistycznych zasobów IT niezbędnych do wdrożenia i utrzymania sprawnie działającego rozwiązania.

Datapolis Workbox jest przyjaznym, graficznym narzędziem do modelowania i zarządzania przepływami pracy (workflows) i dokumentów w środowisku SharePoint 2010. JDatapolis Workbox wykorzystuje dwie warstwy logiczne: biznesową i techniczną. Pierwsza obrazuje proces i jego fazy, druga tworzy przestrzeń pozwalającą automatyzować procesy. Obie warstwy tworzą jedno wspólne narzędzie dla menadżerów, analityków, projektantów, informatyków i uczestników procesu.

Paweł Bujak, CEO Datapolis, mówi że model cloud computing pozwala kupić dokładnie taką liczbę licencji, na jaką jest aktualnie zapotrzebowanie. Przede wszystkim jest to bardzo wygodna alternatywa dla tych firm, które nie posiadają własnej infrastruktury Microsoft SharePoint, a mimo to chcą użytkować Datapolis Workbox i z pomocą tego narzędzia modelować przepływy biznesowe. Z obu tych rozwiązań korzystają w chmurze.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ