DataCore Software członkiem Microsoft Partner Solutions Center

0

DataCore Software, dostawca oprogramowania do wirtualizacji pamięci masowych, został członkiem centrum partnerskiego Microsoft Partner Solutions Center. DataCore już od ponad dekady rozwija oprogramowanie do wirtualizacji pamięci masowych, aby było ono kompatybilne z rozwiązaniami Microsoft.

Dzięki członkostwu w MPSC DataCore będzie mógł zacieśnić współpracę z Microsoft, zwłaszcza w kontekście niedawnego przystąpienia do zrzeszenia Microsoft System Center Alliance oraz wprowadzenia do oferty rozwiązania SANsymphony-V Monitoring Pack dla System Center Operations Manager 2008 R2, które umożliwia stały wgląd w kondycję, wydajność i dostępność zwirtualizowanych zasobów pamięci masowych przez Microsoft System Center.

Hypervisor pamięci masowych DataCore SANsymphony-V wzbogaca rozwiązania do wirtualizacji firmy Microsoft (Windows Server 2008 R2 i Windows Server Hyper-V) o dodatkowe funkcjonalności związane z pamięciami masowymi. Umożliwia lepsze wykorzystanie różnorodnych zgromadzonych w firmie pamięci masowych poprzez dodanie im takich funkcji jak dynamiczne przydzielanie przestrzeni, automatyczne dzielenie na warstwy, replikacja i akceleracja wydajności.

Wojciech Urbanek

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ