COMP S.A. dołącza do „złotych partnerów” Veeam Software

0

COMP S.A. – jeden z największych integratorów rozwiązań informatycznych na polskim rynku – uzyskał status „Gold” w programie „ProPartner” firmy Veeam Software – innowacyjnego dostawcy rozwiązań zapewniających dostępność na potrzeby nowoczesnych centrów danych (Availability for the Modern Data Center).

„Złoty” status w programie partnerskim Veeam jest przyznawany wyłącznie kluczowym partnerom o najwyższych kompetencjach potwierdzonych licznymi certyfikatami, którzy są w stanie jednocześnie realizować złożone i największe projekty sprzedażowe oraz wdrożeniowe.

W ramach korzyści resellerzy otrzymują dedykowanego opiekuna w firmie Veeam oraz wsparcie ze strony inżyniera. Mogą również liczyć na dostęp do kluczy NFR, korzystać z budżetu marketingowego oraz uczestniczyć w testowaniu najnowszych rozwiązań technologicznych.

„Veeam Software w szybkim czasie uzyskał pozycję jednego z najważniejszych graczy na rynku wysokiej dostępności w Polsce. Naszym celem jest zapewnienie nieprzerwanego funkcjonowania procesów biznesowych klientów m.in. poprzez dostarczenie wydajnej i bezpiecznej infrastruktury informatycznej. Mamy ponad 25-letnie doświadczenie w realizacji projektów informatycznych zarówno dla administracji publicznej, jak i klientów korporacyjnych” – powiedział Radosław Frydrych, dyrektor ds. konsultingu i rozwoju biznesu w Comp S.A. „Wierzymy, że synergia innowacyjnych produktów Veeam i wysokiej jakości usług integracyjnych świadczonych przez COMP przyczyni się do podniesienia poziomu bezpieczeństwa polskich przedsiębiorstw i instytucji”.

„Partnerzy oczekują dzisiaj przejrzystych reguł, potwierdzających korzyści ze współpracy z dostawcą. Dlatego w Veeam Software zależy nam na podtrzymaniu jasnych zasad współpracy biznesowej i podnoszeniu kompetencji technicznych. W tym celu wprowadzimy obligatoryjne egzaminy VMCE dla partnerów o statusie Gold, a w późniejszym czasie również dla integratorów o statusie Silver” – powiedział Krzysztof Rachwalski, dyrektor regionalny na rynki Europy Środkowo-Wschodniej.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ