Citrix stawia na małe i średnie firmy

0

Citrix uruchomił nowy program Citrix Solution Advisor SMB Specialist, który ma za zadanie wesprzeć partnerów skupiających swoje działania na małych i średnich firmach. CSA będzie funkcjonował, jako nowy poziom partnerski w ramach ogólnego programu Citrix Solution Advisor.

Aby zakwalifikować się do programu, partnerzy zobowiązani są do uiszczenia rocznej opłaty członkowskiej w wysokości 300 USD, a sprzedaż rozwiązania Citrix VDI-in-a-Box wymaga uzyskania certyfikatu. Certyfikat zapewnia również takie korzyści, jak nagrody, informacje o potencjalnych klientach oraz notowanie w serwisie Citrix Partner Locator. Partnerzy nie muszą jednak osiągnąć minimalnego rocznego pułapu sprzedaży ani spełnić wymagań certyfikacyjnych, aby pozostać w programie.

Program SMB Specialist uwzględnia rozwój partnerów. W przypadku, gdy potrzeby ich klientów wykroczą poza obszar SMB, parter może łatwo przejść na wyższy poziom (Silver, Gold, Platinum) w ramach programu Citrix Solution Advisor.

Wszyscy partnerzy programu SMB Specialist kwalifikują się do programu Citrix Advisor Rewards i mogą otrzymać nawet 10-procentową prowizję za zarejestrowane i sfinalizowane przez nich transakcje. Otrzymują również informacje na temat potencjalnych klientów, preferencyjne ceny szkoleń Citrix, atrakcyjne zniżki na sprzęt demonstracyjny oraz bezpłatny dostęp do oprogramowania demonstracyjnego dla większości produktów Citrix.

Wojciech Urbanek

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ