Bezpłatne zarządzanie wirtualizacją

0

Fujitsu zdecydowało się udostępnić bezpłatnie oprogramowanie ServerView Resource Coordinator VE Preview (RCVE Preview). Jest to uproszczona wersja oprogramowania do zarządzania serwerami fizycznymi i wirtualnymi w środowiskach serwerów Primergy.

RCVE Preview pozwala administratorom IT zapoznać się ze stanem wszystkich serwerów fizycznych i wirtualnych w modułowym środowisku Fujitsu. Oprogramowanie oferuje przegląd całych modułowych systemów, łącznie ze szczegółowymi informacjami o systemach operacyjnych i oprogramowaniu do wirtualizacji. Ponadto umożliwia nadawanie etykiet maszynom wirtualnym, co pozwala łatwo ustalić, które usługi są realizowane na których serwerach.

ServerView RCVE Preview umożliwia centralne monitorowanie serwerów fizycznych i wirtualnych w środowiskach Fujitsu Primergy BX600 i BX900 Dynamic Cube. Jest zgodne z pełną wersją ServerView Resource Coordinator VE (RCVE), która zawiera zestaw narzędzi do pełnego zarządzania całymi środowiskami serwerów fizycznych i wirtualnych, łącznie z klonowaniem obrazów systemu, funkcjami zwiększającymi dostępność oraz obsługą serwerów stelażowych i wieżowych Fujitstu, a także serwerów innych producentów.

Oprogramowanie Fujitsu RCVE Preview jest dołączane bezpłatnie do wszystkich nowych systemów Primergy BX blade lub można je pobrać z witryny producenta.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ