Acronis chroni chmury

0


Acronis dołącza do grupy autoryzowanych dostawców rozwiązań do odzyskiwania danych dla platformy VMware vCloud Director. Było to możliwe, ponieważ producent oferuje rozwiązania oraz instrukcje, jak krok po kroku wykonać kopię zapasową oraz przywrócić dane po awarii.

VMware vCloud Director to rozwiązanie, które pozwala na tworzenie i zarządzanie prywatnymi i hybrydowymi chmurami obliczeniowymi. Możliwość odzyskiwania danych (Disaster Recovery) w chmurach obliczeniowych to nowa funkcja, która pozwoli na dalszy wzrost wykorzystania VMware Cloud Director oraz większą popularność cloud computingu.

Acronis Backup and Recovery 10 Advanced Server Virtual Edition, rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania danych po awarii w środowiskach wirtualnych, jest jednym z produktów do backup’u i błyskawicznego odzyskiwania danych, które współpracuje z VMware vCloud Director. Program ten jest zintegrowany z VMware vCloud Director i ułatwia tworzenie kopii zapasowych danych zgromadzonych w chmurach obliczeniowych i zabezpieczanie ich w środowisku fizycznym, wirtualnym lub w innym środowisku typu cloud. Acronis pozwala użytkownikowi końcowemu, jak i dostawcy usług vCloud na zarządzanie procesem tworzenia kopii zapasowych pomiędzy różnymi środowiskami.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ