AB z wirtualnymi desktopami

0

Spółka AB podpisała umowę dystrybucyjną z firmą NComputing, będącą dostawcą wirtualnych desktopów. Oferta skierowana jest przede wszystkim do klienta biznesowego.

Na tym etapie integracji międzynarodowej oraz globalizacji w zakresie komunikacji, wirtualizacja jest przyszłością branży IT – komentuje Zbigniew Mądry, Dyrektor Handlowy i Członek Zarządu AB S.A. Pożądane miejsca pracy to takie, które będą innowacyjne i zapewnią nam komfort działania w każdych warunkach, o każdej porze i z każdego miejsca, bez ograniczeń. Nowatorskie rozwiązania dla wirtualizacji stanowisk roboczych firmy NComputing to kolejny krok w stronę naszych klientów – dodaje Zbigniew Mądry.

Kontrakt z NComputing obejmuje swoim zasięgiem Polskę i jest podpisany na czas nieokreślony. W ramach tej umowy do oferty spółki AB zostały włączone terminale sieciowe. Te ekologiczne i ekonomiczne rozwiązania do wirtualizacji desktopów podnoszą efektywność pracy i redukcję koszty komputeryzacji w polskich przedsiębiorstwach.

Wzrastająca popularność wirtualizacji sprawiła, że spółka AB postanowiła jeszcze w tym roku włączyć do swojego programu edukacyjnego realizowanego poprzez Centrum Kompetencyjne specjalistyczne szkolenia techniczne z zakresu wirtualnych desktopów.

Wojciech Urbanek

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ