Zmieniacz Quantum z LTO-5

0

Veracomp wprowadził do sprzedaży zmieniacz taśmowy Quantum SuperLoader 3 z napędem LTO-5. Urządzenie może pomieścić od 8 do 16 nośników, dzięki czemu całkowita pojemność zmieniacza może wynieść nawet 48 TB (kompresja 2:1).

Urządzenie ma wysokość 2U, jest wyposażone w interfejs SAS 6 Gb/s, umożliwia też szyfrowanie danych na taśmach algorytmem 256-AES, składowanie ich w trybie tylko do odczytu (WORM) oraz partycjonowanie plików na pojedynczych nośnikach. Napędy taśmowe LTO-5 firmy Quantum są kompatybilne ze standardem LTO-4 (odczyt i zapis) oraz umożliwiają odczyt danych z taśm LTO-3.


SuperLoader 3 został wyposażony w oprogramowanie StorageCare Guardian do zdalnej diagnostyki i monitorowania oraz Symantec Backup Exec do backupu i odzyskiwania danych. Ma także czytnik kodów paskowych, a dostęp parametrów zmieniacza można uzyskać z dowolnej przeglądarki sieciowej w celu wykonania zdalnej diagnostyki, operacji, aktualizacji lub konserwacji oprogramowania.

Urządzenia Quantum SuperLoader 3 są już dostępne w Veracomp w cenie detalicznej zaczynającej się od 7385 USD. Produkty są objęte trzyletnią gwarancją producenta.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ