Zenith ARCA w S4E

0

Krakowska firma S4E została pierwszym w Polsce (i drugim w Europie) dystrybutorem rozwiązań firmy Zenith (reprezentowanej w Europie przez belgijską firmę A-Server). Do oferty trafiły urządzenia z rodziny Zenith ARCA do tworzenia kopii zapasowych, odzyskiwania i wirtualizacji urządzeń przeznaczonych dla małych i średnich przedsiębiorstw.

S4E będzie oferowała rozwiązania ARCA w zakresie sprzętu, oprogramowania i usług. W ciągu kilku następnych miesięcy, S4E uruchomi szereg kampanii i imprez branżowych dla swoich partnerów biznesowych w celu prezentacji pełnych możliwości rozwiązań ARCA . S4E będzie także oferować wsparcie sprzedaży, szkolenia i umowy w sprawie finansowania w celu wsparcia kanału w swoim regionie.

Opracowane we współpracy z Zenith Infotech, rozwiązania ARCA to podłączone do sieci urządzenia pamięci masowej dla serwerów Windows z preinstalowanym oprogramowaniem do tworzenia kopii zapasowych, odzyskiwania i wirtualizacji, przeznaczone dla małych i średnich przedsiębiorstw. ARCA oferuje możliwość odzyskania wszystkich danych z pojedynczego pliku, bazy danych lub wiadomości e-mail, aż do pełnego serwera produkcyjnego.

Z urządzeń ARCA mogą korzystać działy IT w przedsiębiorstwach, ale także integratorzy oraz dostawców sprzętu i oprogramowania, którzy mogą dokonywać instalacji urządzeń ARCA bezpośrednio u klienta, a następnie zdalnie łączyć się z centralną jednostką składowania ARCA Vault, która zarządza miejscem tworzenia kopii zapasowych i przywracania danych. Każde urządzenie ARCA chroni od 2 do 12 serwerów lokalnych w zależności od konfiguracji, podczas gdy każdy ARCA-Vault może zarządzać 25 zdalnymi urządzeniami ARCA.

Urządzenia ARCA z opcjami BDR (Backup and Data Recovery) są przeznaczone dla mniejszych firm i są dystrybuowane bezpośrednio do ponad 350 zarejestrowanych partnerów w całej Europie. Firma A-Server w lutym br. wprowadziła nowy trójstopniowy poziom programu dla kanału BDR, który obejmuje indywidualny poziom upustów w zależności od poziomu certyfikacji. Program zawiera także szereg szkoleń (w tym internetowych), prezentacji i funduszy marketingowych.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ