Wirtualny pendrive

0

iComarch24 udostępnił nowy produkt z rodziny iBard24. iBard24 Dysk Online to wirtualny pendrive umożliwiający przesyłanie i przechowywanie danych bez ograniczeń.

Rozwiązanie umożliwia umieszczanie plików na dysku zewnętrznym, do którego dostęp możliwy jest z każdego miejsca na ziemi, o każdej porze przez przeglądarkę internetową lub zainstalowaną na komputerze aplikację.

Produkt skierowany jest do wszystkich osób poszukujących bezpiecznego miejsca w Internecie na swoje dane. Darmowe konto, które posiada pojemność 2 GB, można w łatwy sposób bezpłatnie powiększyć o dodatkową powierzchnię dyskową. 1GB powyżej limitu bezpłatnego konta kosztuje 3 grosze/dzień, przy czym na starcie użytkownik otrzymuje 30 zł w prezencie.

Kopiowanie danych odbywa się podobnie jak w tradycyjnych rozwiązaniach – wykorzystując zasadę „przeciągnij i upuść”. Przesłane pliki są dostępne z dowolnego komputera , są więc zawsze tam gdzie użytkownik, bez ryzyka utraty lub uszkodzenia nośnika.

iBard24 Dysk Online oprócz głównej funkcji dysku internetowego o nieograniczonej pojemności posiada także możliwość udostępniania plików znajomym, odtwarzania muzyki oraz przeglądania zdjęć z poziomu przeglądarki internetowej, dzięki galerii fotografii z systemem komentarzy.

Wojciech Urbanek

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ