Wirtualna gwarancja na 50%

0

NetApp rozszerzył swój program gwarantujący, że rozwiązania tego producenta umożliwią ograniczenie o połowę pojemności pamięci masowych wykorzystywanych do przechowywania wirtualnych maszyn – 50% Virtualization Guarantee Program. Teraz program ten dotyczy nie tylko wirtualnych rozwiązań VMware, ale także firm Citrix i Microsoft.

W ramach swojego programu NetApp gwarantuje klientom także, że oprócz mniejszego zużycia pojemności pamięci masowych, uzyskają także lepszą ochronę danych oraz zwiększą elastyczność zarządzania maszynami wirtualnymi. W uzyskaniu tego celu mają pomóc m.in. takie technologie jak thin provisioning, deduplikacja, RAID-DP oraz kopie migawkowe.

Z obiecanej gwarancji mogą skorzystać wszyscy klienci, którzy kupili nowe rozwiązanie NetApp do obsługi wirtualnej infrastruktury firm Citrix, Microsoft i VMware (zarówno do wirtualizacji serwerów, jak i desktopów). Jeśli klient – w porównaniu z konkurencyjnymi systemami storage i przy uwzględnieniu najlepszych praktyk określonych przez NetApp – nie uzyska 50% oszczędności miejsca, NetApp obiecuje bezpłatnie uzupełnić dostarczony system o maks. 50% kupionej pojemności. Usługa jest dostępna poprzez organizację NetApp Global Services oraz autoryzowanych partnerów NetApp świadczących usługi wdrożeń pamięci masowych do środowisk wirtualnych.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ