WASKO otwiera centrum kompetencyjne z rozwiązaniami HDS

0

Hitachi Data Systems, i WASKO S.A. – jeden z czołowych polskich integratorów – poinformowały o uruchomieniu centrum kompetencyjnego HDS Solutions Center w siedzibie firmy WASKO w Gliwicach.

Unikatową cechą tego centrum jest możliwość sprawdzenia w działaniu nie tylko samych produktów HDS, ale kompletnych rozwiązań zaprojektowanych pod specyficzne zapotrzebowania i wyzwania biznesowe klientów. Z oferty HDS Solutions Center oraz WASKO mogą skorzystać również te firmy, które są zainteresowane oceną współpracy własnych aplikacji z rozwiązaniami Hitachi oraz przetestowaniem ich pod kątem wydajności.

Jak wynika z doświadczenia firm WASKO i Hitachi Data Systems, przedsiębiorstwa w Polsce są szczególnie zainteresowane praktycznymi tematami, związanymi z zachowaniem ciągłości działania środowisk IT z wykorzystaniem zapasowego centrum danych, weryfikacją skuteczności nowych rozwiązań we własnym środowisku, czy też sposobami przyśpieszenia działania infrastruktury IT przy wykorzystaniu technologii Hitachi Accelerated Flash i dysków typu FMD.

Firma WASKO wyposażyła centrum kompetencyjne w pełną gamę produktów Hitachi Data Systems, między innymi w serwery typu blade (Hitachi Compute Blade), rozwiązania NAS (m.in. Hitachi High Performance NAS), platformy do archiwizacji danych (Hitachi Content Platform), pamięci masowe z serii Hitachi Unified Storage. Dzięki współpracy z dystrybutorem Avnet Sp z o.o. do testów mogą zostać użyte także pamięci masowe klasy enterpise (Hitachi Virtual Storage Platform, Hitachi Unified Storage VM). W połączeniu z autorskim oprogramowaniem WASKO, HDS i firm trzecich możliwe jest zbudowanie dowolnego rozwiązania dostosowanego do potrzeb każdego klienta.

HDS Solutions Center mieści się w centrali głównej firmy WASKO S.A. w Gliwicach. Dzięki oddziałom w Warszawie i Krakowie – udostępnionym do celów demonstracyjnych – klienci będą mogli również przetestować rozwiązania dla firm o rozproszonej strukturze, jak np. Hitachi Data Ingestor.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ