Vision Solutions przedstawia Double-Take 7.0

0

Vision Solutions, dostawca oprogramowania i usług z zakresu dostępności informacji, ogłosił wprowadzenie na rynek najnowszej wersji swojego flagowego oprogramowania Double Take 7.0.

Double Take 7.0 jest to rozwiązanie dla firm głównie z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Zapewnia wysoką dostępność (HA – High Availability), skuteczne poawaryjne przywracanie działania systemów (DR – Disaster Recovery) oraz migrację danych w środowiskach obliczeniowych Windows, Linux i w chmurze. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, Double-Take 7.0 zapewnia zarówno bezagentową ochronę serwera wirtualnego, jak i asekurację przy współpracy z agentem. Dzięki temu przedsiębiorstwa mogą chronić dane, aplikacje i serwery zachowując ciągłość funkcjonowania w środowisku biznesowym i jednocześnie wybierając najkorzystniejsze rozwiązanie dla własnego środowiska IT. W pionach IT o jednolitych środowiskach pozwala to na przenoszenie danych pomiędzy fizycznymi, wirtualnymi oraz publicznymi lub prywatnymi centrami danych w chmurze bez przestojów w pracy.

Double-Take 7.0 zapewnia rozwiązanie wysokiej dostępności, przywracanie systemów oraz migrację danych dla środowisk VMware, Microsoft® Windows Server i Linux jak również dla technologii hipernadzorcy KVM, Microsoft Hyper-V i Xen.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ