Veeam ułatwi usuwanie skutków awarii

0

Producent zapowiada rozwiązanie Veeam Availability Orchestrator, które usprawnia koordynację procesów usuwania skutków awarii (Disaster Recovery, DR).

Nowy produkt obsługuje wiele hiperwizorów i umożliwia przedsiębiorstwom łatwe realizowanie, testowanie oraz dokumentowanie planów DR. Veeam Availability Orchestrator koordynuje tworzenie kopii zapasowych i replik Veeam poprzez zdefiniowany plan DR, testy, które nie zakłócają pracy systemu oraz automatyczne dokumentowanie, aktualizowanie i raportowanie. Takie połączenie funkcji pomaga klientom korporacyjnym zagwarantować dostępność danych i aplikacji, zachować wysoki poziom niezawodności, ograniczyć koszty procesów sterowanych ręcznie i spełnić wymogi prawne.

Oprogramowanie współdziała z Veeam Availability Suite oraz Veeam Backup & Replication, przez co rozwiązuje obecne problemy z planami DR. Nowe rozwiązanie i oferuje następuje funkcje:

  • Koordynacja. Ścisła koordynacja kopii zapasowych i replik w ramach zdefiniowanego planu DR;
  • Zautomatyzowane testy DR. Automatyczne testy, które nie zakłócają działania systemu, pozwalające utrzymać wysoką niezawodność i uniknąć kosztownych, ręcznie sterowanych procesów;
  • Zgodność z przepisami i dokumentowanie. Wbudowany system dokumentowania, aktualizowania i raportowania planów DR w celu spełnienia wymogów prawnych.

Rozwiązanie Veeam Availability Orchestrator jest licencjonowane na maszynę wirtualną i będzie dostępne później w tym roku. Użytkownicy muszą posiadać licencję Enterprise Plus na Veeam Availability Suite albo Veeam Backup & Replication.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ