Storage i serwery Huawei w ofercie Veracomp

0

Umowa dystrybucyjna między Veracomp a Huawei została rozszerzona o rozwiązania serwerowe i storage. Jest to efekt zacieśniania współpracy z chińskim producentem.

Podpisana umowa dystrybucyjna obejmuje wszystkie kraje, w których Veracomp prowadzi działalność. Veracomp zapewnia Partnerom wsparcie biznesowe i techniczne realizowane przez certyfikowanych inżynierów.
– Portfolio Huawei obejmuje zarówno urządzenia klienckie, jak i zaawansowane produkty do Data Center. Współpraca z Veracomp pozwoli Partnerom na zapoznanie się z wydajnymi i korzystnymi cenowo rozwiązaniami vendora z Shenzhen. – mówi Kacper Smuż, Product Manager w Veracomp SA.
Huawei to wiodący, globalny dostawca rozwiązań teleinformatycznych, obsługujący największe światowe przedsiębiorstwa i instytucje. Produkty firmy wdrożono w ponad 140 krajach. Huawei zatrudnia obecnie ponad 150 tysięcy pracowników, z których 70 tysięcy (ponad 46 proc.) bierze udział w projektach badawczo-rozwojowych. Przychody korporacji w roku 2014 wyniosły 46 miliardów dolarów.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ