SonicWALL nieprzerwanie chroni dane

0

SonicWALL zaprezentował rozwiązanie SonicWALL Continuous Data Protection (CDP) – kompletny, dyskowy system tworzenia kopii zapasowych i przywracania danych. Rozwiązanie, pomagające chronić dane, aplikacje i systemy, przeznaczone jest dla małych i średnich firm.

Dzięki SonicWALL CDP w czasie rzeczywistym chronione są dane z laptopów, komputerów stacjonarnych i serwerów. System CDP oferuje opcje przywracania sprawności po awarii oraz automatyczne i przezroczyste tworzenie kopii zapasowych. Rozwiązanie zapewnia dostępność plików nawet w kilkunastu historycznych wersjach. Dzięki temu wszystkie serwery i ich aplikacje, w tym bazy danych Exchange, SQL i Active Directory, są chronione przy pomocy zapasowych kopii, które można wykorzystać w razie awarii.

Rodzina SonicWALL Continuous Data Protection

Rozwiązanie CDP umożliwia użytkownikom samodzielne przywracanie danych – pozwala na szybki dostęp do chronionych plików, umożliwiając ich przywrócenie na żądanie, na zasadzie „wskaż i kliknij”. Użytkownicy nie muszą czekać na interwencję informatyków i odtworzenie utraconych plików.

W procesie przywracania sprawności po awarii dostępne są opcje sporządzania kopii zapasowej na miejscu bądź w innym ośrodku, lokalnej archiwizacji bądź tworzenia kopii całych systemów. Umożliwia to szybkie przywracanie danych, aplikacji bądź całych stacji roboczych i serwerów.

SonicWALL CDP oferuje pojemność od 400 GB do 9 TB przy typowym współczynniku kompresji, gigabitowy interfejs ethernetowy, macierz RAID 5 oraz konstrukcję z komponentów, które można wymienić na miejscu u klienta. Rozwiązanie CDP jest już dostępne w sprzedaży.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ