SNW Europe już za miesiąc

0

Od 27 do 29 października trwać będzie największa europejska impreza poświęcona pamięciom masowym – Storage Networking World Europe. Tradycyjnie organizowana jest przez stowarzyszenie Storage Networking Industry Association – już od 5 lat w niemieckim Frankfurcie. Serwis Storagefocus jest jednym z patronów medialnych tej imprezy.

Zakres tematyczny imprezy SNW Europe to jak zawsze przekrój wszystkich tematów związanych z pamięciami masowymi. Członkowie SNIA (a jednocześnie pracownicy komercyjnych firm związanych z pamięciami masowymi) poruszają najważniejsze i najbardziej gorące tematy, wskazując jednocześnie na trendy, które będą obowiązywały w najbliższej przyszłości. W tym roku jako główne tematy wyróżniono:

  • Ciągłość działalności oraz przywracanie sprawności systemów po poważnej awarii
  • Deduplikacja danych
  • Centra danych następnej generacji
  • Zgodność z wymogami organów nadzoru
  • Zarządzanie pamięciami masowymi
  • Wirtualizacja pamięci masowych i serwerów

Konferencje SNW Europe będzie obejmowała ponad 100 sesji edukacyjnych, włączając w to prezentacje przedstawiane przez szerokie grono końcowych użytkowników systemów komputerowych z całego regionu. Program uzupełni ponad 20 sesji seminaryjnych przygotowanych przez SNIA oraz panele dyskusyjne.

Organizatorzy zapraszają do internetowej rejestracji na stronie konferencji. Wstęp na konferencję jest bezpłatny, każdy z delegatów będzie uprawniony do udziału we wszystkich sesjach konferencyjnych, jak też do wstępu na teren wystawowy.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ