Server Overland do maszyn wirtualnych

0

Overland Storage wprowadził do oferty macierz dyskową SnapServer SAN S2000 wyposażoną w protokół iSCSI. Urządzenie ma wysokość 2U, 12 twardych dysków i jest przeznaczone do pracy w systemach Windows, Linux, Unix, Mac OS X oraz wirtualnych środowiskach VMware i Hyper-V.

Macierz SAN S2000 jest w stanie zintegrować się z aplikacją do zarządzania wirtualnymi maszynami firmy VMware, aby ułatwić tworzenie zasobów do przechowywania wirtualnych maszyn, zapewnić pojedynczy panel konfiguracyjny i stworzyć środowisko wysokiej dostępności dla VMware ESX, używając oryginalnych narzędzi VMware, takich jak DRS, HA czy VMotion z oferowaną przez SnapServer SAN opcją ochrony przed awariami w trybie active-active.

SnapServer SAN S2000 jest też certyfikowanym urządzeniem do obsługi Windows Hyper-V Server. Ułatwia zarządzanie backupami środowiska Hyper-V przez VSS (Volume Shadow Copy Services), replikacją i wykonywaniem kopii lustrzanych.

Nowa macierz automatycznie jest w stanie powiększać ilość przydzielonej przestrzeni dyskowej, jeśli tylko zajdzie taka potrzeba aplikacji. Macierz można też rozbudować wykorzystując dodatkowe moduły rozszerzające SnapServer E2000. Całkowita pojemność macierzy, którą można uzyskać, to 120 TB.

Cena macierzy Overland SnapServer SAN S2000 to ok. 15 tys. USD. Moduł rozszerzający SnapServer E2000 kosztuje 3 tys. USD.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ