Seagate unowocześnia backup

0

Seagate Technology przedstawił pamięci masowe Backup Plus – nową rodzinę produktów, umożliwiających backup danych za pomocą jednego kliknięcia oraz pozwalających na zapisywanie i współdzielenie treści w mediach społecznościowych.

Zewnętrzne dyski Seagate Backup Plus pracujące w systemach Windows oraz Apple dostarczają nowe możliwości ochrony, współdzielenia oraz przechowywania cyfrowych treści. Załączone oprogramowanie Seagate Dashboard umożliwia backup danych jednym kliknięciem, eliminując kłopoty związane z przygotowywaniem kopii zapasowych. Jako pierwszy produkt na świecie, Backup Plus, wykonuje kopię naszych danych z portali społecznościowych takich jak Facebook czy Flickr. .

Dzięki nowym pamięciom masowym Backup Plus wyposażonym w oprogramowanie Seagate Dashboard tworzenie kopii zapasowych jest intuicyjnie proste. Wystarczy kliknięcie w ikonę, by pliki znalazły się na dysku. Seagate Dashboard umożliwia prosty sposób na zapisywanie oraz dodawanie zdjęć i video na Facebook i Flickr.

Przenośne pamięci Backup Plus będą początkowo dostępne w pojemnościach 500 GB, 750 GB, 1 TB oraz kolorach: czerwonym, niebieskim, srebrnym i czarnym. Natomiast 3,5-calowe pamięci Backup Plus Desk będą dostępne od lipca w pojemnościach 1 TB, 2 TB oraz 3 TB.

Sugerowana cena producenta to 399 zł za 500 GB dysk, 519 zł za pamięć o pojemności 1 TB. Ceny 3,5-calowych dysków wynoszą 449 zł za 1 TB, 599 zł za 2 TB oraz 749 zł za 3 TB.

Wojciech Urbanek

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ