SANsymphony-V z nową funkcją

0

DataCore Software, dostawca oprogramowania do wirtualizacji pamięci masowych, zaprezentował nową funkcję automatycznej migracji danych pomiędzy dyskami należącymi do różnych warstw.

Nowa opcja, dostępna dla oprogramowania SANsymphony-V, automatycznie przenosi bloki z danymi pomiędzy różnymi urzadzęniami pamięci masowych, uwzględniając przy tym wydajność poszczególnych warstw. Mniej krytyczne i rzadziej odczytywane bloki danych automatycznie są przenoszone na tansze dyski.

Nowa funkcjonalność zapewnia oszczędności finansowe. DataCore rozpościera wirtualną infrastrukturę na wszystkie systemy pamięci masowych w firmie, bez znaczenia od jakiego dostawcę pochodzą. W ten sposób klienci zyskują swobodę kupowania najbardziej opłacalnych w danym momencie rozwiązań, bez obaw, że będą niekompatybilne z już posiadanymi systemami.

Na przykładowy system oparty na warstwach może składać się macierz z dyskami Serial ATA od jednego dostawcy, system sredniej klasy z dyskami Serial Attached SCSI (SAS) od innej firmy oraz nowa kolekcja serwerowych kart rozszerzeń z pamięcią SSD od trzeciego dostawcy. DataCore jest w stanie połączyć te trzy systemy w jeden wirtualny zasób, zarządzany także z jednego, wspólnego interfejsu.

Funkcja automatycznej migracji miedzy warstwami będzie dołączana bezpłatnie do licencji SANsymphony-V dla pojemności powyżej 100 TB lub może być dokupiona do mniejszych licencji oprogramowania DataCore. Jej cena to 2 tysięcy USD za jeden węzeł oprogramowania DataCore SANsymphony-V.

Wojciech Urbanek

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ