SANsymphony -V w modelu abonamentowym

0

DataCore Software uruchomił nowy program dla dostawców usług w chmurze, w ramach którego mogą oni uzyskać dostęp do oprogramowania SANsymphony -V w
abonamencie.

Nowy program stanowi odpowiedź na rosnące potrzeby dostępu do zaawansowanych usług w modelu subskrypcji,
uzupełnia też podobne programy oferowane przez firmy produkujące oprogramowanie do wirtualizacji serwerów, desktopów i aplikacji, jak VMware, Microsoft czy Citrix.

Według analityków firmy Gartner, światowy rynek usług związanych z chmurą ma osiągnąć wartość 148,8 mld USD w 2014 r. W ramach programu DataCore dostawcy takich usług mogą uzyskać dostęp do hypervisora pamięci masowych SANsymphony-V bez ponoszenia początkowych wydatków kapitałowych na licencje związane z oprogramowaniem.

Hypervisor pamięci masowych DataCore SANsymphony-V ma możliwość automatycznego zarządzania i optymalizowania przechowywania danych na różnych rodzajach warstw nośników danych – od pamięci operacyjnej, poprzez pamięci SSD, mechaniczne dyski rotujące po pojemność dostępną w chmurze. Dzięki tej unikalnej technologii dostawcy CSP mogą uzyskać dodatkowe korzyści, jak:

– Ograniczenie kosztów związanych z obsługą infrastruktury pamięci masowych;
– Usprawnienie i uproszczenie zarządzania pojemnością;
– Automatyczne współdzielenie usług na warstwy w celu spełnienia zapotrzebowania
różnych grup klientów;
– Skalowanie dostępnej pojemności i wydajności I/O w celu spełnienia zapisów umowy SLA;
– Zagwarantowanie dostępności i bezpieczeństwa danych;
– Zacieśnienie współpracy z klientami;
– Uruchomienie nowych usług w obszarze ciągłości biznesowej i przywracania środowiska do pracy po wystąpieniu awarii.

Program DataCore dla dostawców usług w chmurze jest już dostępny poprzez dystrybutorów producenta. Więcej informacji na temat programu orazinformacje o dystrybutorach można zdobyć pod adresem info@datacore.com

Wojciech Urbanek

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ