SanDisk – nowe dyski SSD

0

SanDisk wprowadza na rynek nowe produkty SSD – SanDisk Ultra Plus oraz SanDisk X110

Dysk SSD SanDisk Ultra Plus to rozwiązanie dla klientów indywidualnych, którzy chcą przyspieszyć uruchamianie oraz pracę swojego komputera stacjonarnego lub laptopa. Zmniejszenie opóźnień sprawia, że dysk SATA 3.0 reaguje szybko, nawet przy dużych obciążeniach, a dzięki jednolicie wysokim prędkościom odczytu znakomicie sprawdza się w zastosowaniach wymagających dużej liczby odczytów, takich jak aplikacje multimedialne.

SanDisk Ultra Plus oferuje prędkość odczytu sekwencyjnego sięgającą aż 530 MB/s oraz prędkość zapisu sekwencyjnego nawet 445 MB/s. Jest on dostępny w sprzedaży w serwisach Amazon.com i Newegg.com w wersjach o pojemności 64 GB, 128 GB i 256 GB2, których sugerowana cena detaliczna wynosi odpowiednio 69,99 Euro, 89,99 Euro i 169,99 Euro.

SanDisk X110 umożliwia producentom OEM oferującym notebooki i tablety projektowanie szybkich, dynamicznie reagujących systemów w eleganckiej, cienkiej obudowie tak lubianej przez klientów. Model X110, następca oferowanego przez SanDisk popularnego dysku SSD X100, zapewnia duże prędkości zapisu i odczytu sekwencyjnego i losowego. Zastosowano w nim architekturę o niskim poborze mocy, która znacznie obniża zużycie energii przez urządzenie w trybach niskiego poboru prądu. Dysk jest obecnie udostępniany w obudowie SATA 2, 5”, co ułatwi jego umieszczenie w systemach sprzedawanych przez producentów OEM.

W produkcji obu nowych dysków SSD SanDisk wykorzystuje technologię 19-nanometrową (nm), umożliwiającą wytwarzanie najmniejszych i najbardziej zaawansowanych układów pamięci na świecie.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ