Rekorodowe wyniki Fujitsu ETERNUS DX

0

Dyskowy system pamięci masowej Fujitsu ETERNUS DX oferuje znacznie większą szybkość i lepszy wskaźnik cena/wydajność w porównaniu ze swoim bijącym rekordy poprzednikiem. SPC potwierdza, że system Fujitsu jest liderem pod względem szybkości i wskaźnika cena/wydajność w sektorze macierzy pamięci masowej klasy średniej z dwoma kontrolerami.

Niezależne testy wydajności kompleksowych dyskowych systemów pamięci masowej Fujitsu ETERNUS DX80 S2, przeprowadzone przez Storage Performance Council (SPC), wykazały, że przy pracy z pełnym obciążeniem system zapewnia szybkość wyszukiwania i przepustowość (definiowaną jako liczba operacji we-wy na sekundę — IOPS™) na poziomie 34 995,02 IOPS. Można to porównać z poprzednim rekordem świata — 19 492,86 IOPS — ustanowionym przez system S1 w 2009 r. Ta różnica oznacza wzrost szybkości i wydajności nowych systemów pamięci masowej ETERNUS DX80 S2 aż o 80% w porównaniu z rozwiązaniem ETERNUS DX80 S1, jak chodzi o wprowadzanie, wyszukiwanie i archiwizację danych.

SPC podaje również, że systemy pamięci masowej Fujitsu ETERNUS DX80 S2 poprawiły wskaźnik cena/wydajność w porównaniu z poprzednikami z 3,45 USD/SPC-1 IOPS do 2,25 USD/SPC-1 IOPS. Oznacza to, że najnowsza generacja oferuje o 35% większą wartość.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ