Rekordy na SNW Europe

0

Siódma edycja imprezy SNW Europe przeszła już do historii. Liczba uczestników oraz wystawców, nie zabrakło nikogo z najważniejszych graczy, to dowód na to, że pomimo rozwoju nowych technologii i form komunikacji, tradycyjne imprezy wciąż mają rację bytu.

Tegoroczne SNW Europe oraz Datacenter Technologies i Virtualization World zdominowało kilka tematów. Uczestnicy spotkania najczęściej dyskutowali o cloud computingu, wirtualizacji pamięci masowych, unifikacji rozwiązań czy wreszcie przystosowaniu architektury data center do nowych wyzwań związanych z lawinowym przyrostem danych.

68 stoisk w hali wystawienniczej to rekord w historii tej imprezy. W spotkaniu uczestniczyły 1764 osoby, co oznacza 13 procentowy wzrost w porównaniu z rokiem ubiegłym. Natomiast łączna liczba delegatów, w tym analityków, dziennikarzy, blogerów, wyniosła 1298 osób, czyli 17 procent więcej aniżeli rok wcześniej. Przyszłoroczne SNW Europe wraz z Datacenter Technologies i Virtualization World odbędzie się w Frankfurcie w dniach 2 i 3 listopada.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ