Polska, bezpłatna aplikacja do backupu

0

Xopero Software, polski producent rozwiązań do zabezpieczania danych, udostępnił użytkownikom serwerów QNAP NAS darmową wersję systemu do backupu – Xopero Free Forever.

Dostępna w AppCenter aplikacja pozwala na kompleksowe zabezpieczenie do trzech urządzeń. Wyposażono ją we wszystkie funkcje i narzędzia znane z płatnej wersji Xopero QNAP Appliance, z licencją do zabezpieczenia endpointów (co powinno być absolutnie wystarczające dla większości użytkowników domowych i małych firm). Produkty Xopero to scentralizowane systemy ochrony danych, które umożliwiają wygodnie zarządzanie procesem tworzenia i przywracania kopii zapasowych, a także archiwizowanie plików. Atutem są również łatwość i szybkość wdrożenia. Ponieważ Xopero QNAP Appliance oraz Xopero Free Forever są dedykowane dla serwerów NAS marki QNAP, pozwalają na szybkie stworzenie skutecznej polityki backupu, w oparciu o istniejącą infrastrukturę IT.

QNAP to narzędzie do przechowywania danych. Dzięki Xopero może stać się czymś więcej niż tylko pamięcią masową: rozwiązaniem do backupu klasy biznes, umożliwiającym natychmiastowe odzyskiwanie danych i proste centralne zarządzanie. Xopero Free Forever zaprojektowano tak, by rozwiązanie było łatwe w użyciu, a jednocześnie zapewniało kompleksową ochronę danych przechowywanych na komputerach i laptopach. Producent wyposażył je również w najnowszą technologię Smart Recovery, dzięki której dane można odzyskać w zaledwie kilka minut – wprost z niezawodnego serwera QNAP.

Użytkownik otrzymuje kompleksowe rozwiązanie: niezawodny storage, inteligentne narzędzie do backupu z możliwością centralnego zarządzanie w jednym – zupełnie za darmo. Oprogramowanie Xopero Free Forever dostępne jest nieodpłatnie i umożliwia zabezpieczenie do trzech stacji roboczych. Jednak użytkownicy o większych potrzebach w zakresie ochrony danych mają do dyspozycji wersję PRO, różniącą się m.in. zakresem i formą licencji: zabezpieczenie całych środowisk fizycznych i wirtualnych. Ceny zaczynają się kolejno od 149 zł za urządzenie, 999 za serwer i 1499 za serwer wirtualny (wartości netto).

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ