Płaskie taśmy Tandberga

0

Tandberg Data wprowadził do sprzedaży dwa nowe urządzenia taśmowe – mieszczącą dwa połówkowe napędy taśmowe obudowę o wysokości 1U do szaf przemysłowych oraz połówkowy napędu LTO-4 HH z interfejsem SAS.

Obudowa Tandberg 1U Rack mount Enclosure umożliwia zainstalowanie jednego lub dwóch napędów LTO o połówkowej wysokości z interfejsem SCSI lub SAS (w jednej obudowie można łączyć oba interfejsy). Przy zestawie wyposażonym w dwa napędy LTO-4 HH użytkownik będzie mógł zapisać do 3,2 TB danych z prędkością do 1,5 TB/h. Obudowa objęta jest trzyletnią gwarancją, jej cena netto to 465 euro.

Do sprzedaży trafił także zewnętrzny napęd taśmowy Tandberg LTO-4 HH QS Kit o połówkowej wysokości z interfejsem SAS 3 Gb. Umożliwia on zapisanie do 1,6 TB danych z prędkością do 864 GB/h na jednej taśmie (oba parametry po kompresji). Wraz z napędem dostarczane jest oprogramowanie do backupu serwera Symantec Backup Exec QS Single Server Edition oraz jedna kaseta na dane. Napęd jest objęty trzyletnią gwarancją, jego cena netto to 2235 euro.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ