Oracle integruje infrastrukurę z Sun ZFS Storage Appliance

0

Oracle rozbudowuje swoją infrastrukturę sprzętowo-programową o nowe możliwości integracji z rozwiązaniem Sun ZFS Storage Appliance.

Ujednolicony system pamięci masowej obsługuje tworzenie kopii zapasowych maszyny bazodanowej Oracle Exadata i jej odtwarzanie po awarii, jest też zintegrowany z rozwiązaniem Oracle Virtual Desktop Infrastructure.

Sun ZFS Storage Appliance można podłączyć bezpośrednio do magistrali Oracle Exadata InfiniBand. Producent zapewnia, że takie rozwiązanie upraszcza instalację i skraca czas tworzenia kopii zapasowych oraz odtwarzania po awarii o ponad 50 procent w porównaniu z tradycyjnymi systemami NAS.

Z kolei Oracle Secure Backup może być wykorzystywane do tworzenia kopii zapasowych i odtwarzania po awarii przez rozwiązanie Sun ZFS Storage Appliance z wykorzystaniem skalowalnych bibliotek taśm StorageTek.

Produkty z serii Sun ZFS Storage Appliance są wyposażone w nowatorską architekturę Hybrid Storage Pool do tworzenia pul pamięci masowej. Są też zintegrowane z produktami z serii Oracle Applications, z platformą Oracle Fusion Middleware, z bazą danych Oracle, z systemami Oracle Solaris, Oracle Linux, Oracle VM oraz z serwerami Oracle SPARC.

Wojciech Urbanek

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ