Oracle Big Data Appliance X4-2 już w sprzedaży

0

Na rynku jest już dostępne rozwiązanie sprzętowo-programowe Oracle Big Data Appliance X4-2. System ten jest zoptymalizowany pod kątem obsługi platformy Cloudera do zarządzania wielkimi zbiorami danych.

Firma Oracle poinformowała o wprowadzeniu na rynek systemu Oracle Big Data Appliance X4-2, który zawiera kompleksowy zestaw technologii niezbędnych do obsługi platformy Cloudera Enterprise i oferuje o 33% większą pojemność pamięci masowej (w sumie 864 TB na jeden stelaż). System Oracle Big Data Appliance X4-2 to kompleksowa platforma do obsługi wielkich zbiorów danych, zoptymalizowana pod kątem zarówno przetwarzania wsadowego, jak i przetwarzania w czasie rzeczywistym. System ten wykorzystuje dystrybucję Cloudera środowiska Apache Hadoop, bazę danych Oracle NoSQL oraz moduły Cloudera Impala i Cloudera Search w celu realizowania zróżnicowanych zadań obliczeniowych.

Wprowadzając na rynek najnowszą wersję Oracle Big Data Appliance, czemu towarzyszyły aktualizacje bazy danych Oracle NoSQL i oprogramowania Oracle Big Data Connectors, firma Oracle udostępnia klientom najnowsze rozwiązania do zarządzania wielkimi zbiorami danych oraz integruje te technologie z hurtowniami danych. System Oracle Big Data Appliance można wykorzystywać w połączeniu z maszyną bazodanową Oracle Exadata i rozwiązaniem Oracle Exalytics; Oracle oferuje obecnie jedyną w branży kompleksową architekturę do przechowywania i analizy wszelkich rodzajów danych oraz do zarządzania nimi, minimalizując jednocześnie konieczność przenoszenia danych

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ