Nowoczesne podejście do ochrony danych – konferencja Veeam

0

Firma Veeam Software – dostawca rozwiązań zapewniających wysoką dostępność nowoczesnych centrów danych – wspólnie z partnerami – liderami IT w swoich dziedzinach – organizuje dwudniową konferencję dla klientów końcowych i partnerów biznesowych. Jej głównym tematem będzie nowoczesne podejście do ochrony danych w firmach i instytucjach publicznych.

„Złożoność technologii i urządzeń, wymagania kadry kierowniczej oraz oczekiwania pracowników związane ze stałym dostępem do informacji cyfrowych stawiają przed firmami szereg wyzwań. Aby im sprostać, przedsiębiorstwa powinny śledzić najnowsze trendy i rozwiązania” – mówi Krzysztof Rachwalski, dyrektor regionalny na Europę Wschodnią w Veeam Software. „Do uczestnictwa w konferencji zaprosiliśmy czołowych dostawców IT na polskim rynku – Microsoft, VMware, TrendMicro, Intel, HP, Exagrid, Avnet i Veracomp”.

Konferencja organizowana przez Veeam i jej partnerów odbędzie się 13 i 14 maja w Centrum Konferencyjnym na stadionie Legii Warszawa (Pepsi Arena). W trakcie pierwszego dnia uczestnicy poznają najnowsze trendy z dziedziny ochrony danych. Kolejny dzień będzie okazją dla specjalistów IT do wzięcia udziału w technicznych sesjach.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ