Nowe modele Whitewater dla MŚP od Riverbed

0

Riverbed Technology wprowadza na rynek trzy modeli akceleratorów dostępu do danych w chmurze – Riverbed Whitewater. Whitewater 510 i 710 zostały specjalnie zaprojektowane dla małych i średnich firm, podczas gdy model Whitewater 2010 stworzono na potrzeby średnich przedsiębiorstw.

Urządzenia Whitewater pozwalają w bezpieczny sposób optymalizować proces tworzenia kopii zapasowych, a tym samym korzystać z takich zalet chmury jak: redukcja kosztów, elastyczność, skalowalność oraz brak konieczności wprowadzania zmian w istniejącej infrastrukturze. Akceleratory Whitewater zapewniają szybki dostęp do usług w chmurze oferowanych przez głównych dostawców, gwarantują wydajność na poziomie lokalnym oraz oferują powszechne narzędzia do odzyskiwania danych.

Akceleratory dostępu do danych w chmurze Whitewater deduplikują, kompresują i szyfrują dane kopii zapasowych przed przeniesieniem ich do lokalnej pamięci podręcznej i przyspieszają ich transfer na chmurę. W przypadku awarii, kopia danych znajdująca się na chmurze może być odtworzona w dowolnej lokalizacji zapewniając rozwiązanie DR bez konieczności zakupu i utrzymania drogiego sprzętu w odległych lokalizacjach.

Modele akceleratorów dostępu do danych w chmurze Whitewater 510, 710, 2010 oraz wersje wirtualne są dostępne w Polsce od czerwca.

Wojciech Urbanek

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ