Nowa macierz hybrydowa Dell Storage SC4020

0

Firma Dell wprowadziła do sprzedaży macierze hybrydową, łączące pamięć flash z talerzowym dyskiem twardym z w jednym urządzeniu. System jest dostępny na całym świecie od 2 września.

Dell oferuje stuprocentowe macierze typu all-flash (z MLC oraz SLC) w najniższych na rynku cenach – macierz Dell Storage SC4020 typu all-flash w cenie technologii opartej na dyskach 15000 obr./min. Należy jednak odnotować, że 98 procent klientów korzystających z macierzy Compellent oraz 97 procent użytkowników pamięci EqualLogic, w których zastosowano technologię flash, domagało się połączenia z technologią talerzowych dysków twardych w jednym rozwiązaniu.

Technologia hybrydowa zapewnia klientom najbardziej efektywne ekonomicznie rozwiązanie dla zróżnicowanych obciążeń, zarządzane pojedynczo w jednej macierzy. Według IDC, rynek macierzy hybrydowych, wart 8,3 miliardów dolarów amerykańskich jest dziesięciokrotnie większy od rynku macierzy all flash, wartego 800 milionów dolarów. Podobne wartości dla obu rynków przewidywane są również w najbliższej przyszłości.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ