Macierze Nimble Storage na polskim rynku

0

Infonet Projekt SA został pierwszym autoryzownym resellerem technologii Nimble Storage w Polsce. Infonet Projekt będzie odpowiadać za sprzedaż systemów pamięci masowej Nimble Storage wraz z usługami wdrożeniowymi i szkoleniowymi oraz wspierać producenta w zakresie promocji technologii na polskim rynku.

Spółka Infonet Projekt została wybrana z uwagi na bogate doświadczenie w obszarze pamięci masowej, a przede wszystkim z uwagi na kompleksowość usług oferowanych klientom w tym zakresie, od audytów, indywidualnych konsultacji, implementacji rozwiązań po wsparcie powdrożeniowe. Obu partnerów połączyła ponadto spójna wizja innowacyjnego i kompetentnego podejścia do infrastruktury informatycznej, ze szczególnym uwzględnieniem bezpieczeństwa danych.

Rozwiązanie Nimble Storage to z jednej strony sprawdzona technologia ugruntowanych na rynku vendorów, z drugiej wyjątkowa autorska koncepcja architektury oprogramowania macierzy CASL (Cache Accelerated Sequential Layout). To system hybrydowy zbudowany na szybkich dyskach SSD (Flash) Cache oraz tanich dyskach dużej pojemności. Dzięki temu możliwe jest zbudowanie rozwiązania szybkiego, ale również zoptymalizowanego pod duże pojemnościowo środowiska klientów. – Nimble Storage cechuje się wyjątkową architekturą, która oferuje użytkownikowi od 2 do 5 razy większą wydajność i przestrzeń użytkową w przeliczeniu na PLN oraz najnowocześniejszą technologię snapshotów i replikacji – podkreśla atuty rozwiązania Harry Willmink Dyrektor Sprzedaży Nimble Storage na Północną i Środkowo-Wschodnią Europę.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ