LevelOne: pamięć w chmurze

0

LevelOne, niemiecki dostawca rozwiązań sieciowych wprowadził na polski rynek nową wersję pamięci zewnętrznej NAS. To niewielkie urządzenie umożliwia alokacje danych w chmurze, dostępnych dla wszystkich użytkowników sieci.

LevelOne GNS-1001 to urządzenie niewielkich gabarytów zaopatrzone w wydajny dwurdzeniowy procesor PLX/7820 750MHz, gigabitowy port Ethernet oraz port USB 2.0 umożliwiający podłączenie dodatkowej zewnętrznej pamięci takiej jak pendrive czy dysk twardy na USB. Obudowa została wykonana ze stopu aluminium pomalowanego chropowatym grafitowym lakierem, co sprawia że urządzenie prezentuje się bardzo elegancko.

Nowy model pamięci NAS posiada zaawansowane funkcję udostępnianie mediów. Współpracuje z takimi serwisami jak iTunes, FTP, klient BitTorrent, UPnP Media Server. Przy użyciu pojemnego dysku użytkownik dysponuje opcją zarówno do przechowywania jak i dzielenia się plikami takimi jak filmy, muzyka między użytkownikami sieci. Wbudowany, gigabitowy port Ethernet umożliwia szybkie i łatwe przesyłanie dużych plików w jakości HD pomiędzy wieloma komputerami. W celu uzyskania dostępu do danych dla całej swojej sieci wystarczy podłączyć zewnętrzny dysk twardy do urządzenia GNS-1001 i w pełni korzystać z opcji jakie daje urządzenie LevelOne.

LevelOne GNS-1001 jest idealnym rozwiązaniem dla domu czy małego biura. Umożliwia przechowywanie pamięci w chmurze, dostępnej dla wszystkich użytkowników sieci. Produkt jest objęty 2 letnią gwarancją, cenę detaliczną ustalono na 299 zł brutto.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ