Kieszonkowy dysk twardy Sony

0

W lutym Sony wprowadzi na rynek europejski dysk HD-SG5. Lekki, kieszonkowy nośnik pozwoli na łatwe i bezpieczne przenoszenie danych.

500 GB pojemności z powodzeniem wystarczy na zapis filmów, zdjęć, dokumentów i nagrań cyfrowych. Urządzenie jest zamknięte w smukłej, wykonanej z aluminium obudowie o grubości 8,7 mm, a jego luksusowy wygląd to zasługa odpornego na powstawanie rys lakieru i nacinanego diamentem logo.

Razem z dyskiem HD-SG5 nabywca otrzymuje programy użytkowe, które zapewniają wygodę i bezpieczeństwo użycia w każdym miejscu. Jednym z nich jest Data Transfer Accelerator, który dwukrotnie przyspiesza transmisję danych przez łącze USB 3.0 i USB 2.0, a w rezultacie o połowę skraca oczekiwanie na wykonanie kopii zapasowej itp. Narzędzie Backup Manager służy z kolei do ochrony ważnych danych z komputera, pozwala bowiem na automatyczne wykonywanie przyrostowych kopii bezpieczeństwa z danych użytkownika według ustalonego harmonogramu.

Nowe, kieszonkowe dyski twarde Sony ważą zaledwie 130 g. Będą oferowane w wersji czarnej (HD-SG5B) lub srebrnej (HD-SG5S). Producent nie ujawnił ceny urządzenia.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ