Już wkrótce VeeamON Forum 2016

0

W połowie maja nadarza się okazja, aby poszerzyć swoją wiedzę na temat zapewnienia ciągłej dostępności systemów IT w centrum danych. Firma Veeam organizuje bowiem w Warszawie swoje największe, doroczne spotkanie.

Tematyka tej biznesowo-technicznej konferencji w całości dotyczy zapewnienia wysokiej dostępności w centrum danych. Wydarzenie będzie nie tylko okazją do wysłuchania interesujących prezentacji, ale również miejscem do dyskusji z czołowymi ekspertami i wizjonerami krajowej branży IT, z którymi będzie można wymienić opinie i omówić kwestii dotyczące sposobów gwarantowania stałej dostępności.

Jest to jedyna w Polsce konferencja dotycząca wyłącznie rozwiązywania problemów z zakresu zapewniania dostępności aplikacji i danych. Uczestnicy konferencji będą mogli zapoznać się z wiodącymi trendami IT i najnowszymi wynikami badań, co pomoże im zmaksymalizować efekty inwestycji w wirtualizację, pamięci masowe i usługi chmurowe. Obok czołowych ekspertów sektora IT, przed publicznością zaprezentują się też przedstawiciele kadry kierowniczej Veeam (udział wezmą, m.in. Olivier Robinne, wiceprezes na region EMEA, Serge Robe, starszy menedżer ds. marketingu produktu na region EMEA, Krzysztof Rachwalski, dyrektor regionalny na Europę Wschodnią). Sponsorami konferencji są Microsoft, VMware, HPE oraz Avnet.

Konferencje VeeamON Forum 2015 w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Rosji i Czechach okazały się ogromnym sukcesem. Polsce edycja tej imprezy odbędzie się 19 maja 2016 r. w Warszawie. Możliwość bezpłatnej rejestracji jest na stronie: https://go.veeam.com/veeamon-forum-poland

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ