Jak wycisnąć 100% z pamięci masowych?

0

Symantec rozbudował o nowe funkcje pakiet Veritas CommandCentral, pozwalające na ograniczenie nakładów związanych z pamięcią masową przez lepsze wykorzystanie jej zasobów, jak również kontrolowanie zapotrzebowania na te zasoby dzięki dostępowi do informacji na temat ich zużycia przez konkretne aplikacje biznesowe.

Oprogramowanie Veritas CommandCentral 5.1 to pierwszy kompleksowy pakiet optymalizacji pamięci masowej, w pełni zgodny ze standardem branżowym SMI-S oraz zintegrowany z produktami innych dostawców przez zastosowanie odpowiednich interfejsów. Rozwiązanie nie ma ograniczeń sprzętowych, dzięki czemu oferuje dużą skalowalność i obsługę niejednorodnych fizycznych i wirtualnych środowisk serwerów oraz pamięci masowych, takich jak VMware ESX.

Zdaniem producenta, nowe funkcje dostarczają firmom strategiczną wiedzę, dzięki której – gospodarując już istniejącymi zasobami – przedsiębiorstwa są w stanie przynajmniej przez rok spełniać potrzeby w zakresie usług aplikacji bez konieczności dokonywania dodatkowych zakupów pamięci masowej.

Niewymagające użycia agentów rozwiązanie Veritas CommandCentral Storage Change Manager jest nowym narzędziem w rodzinie produktów CommandCentral. Funkcje zarządzania zmianami mogącymi mieć negatywny wpływ na dostępność aplikacji, umożliwiają obniżenie kosztów operacyjnych przedsiębiorstwa, uzupełniając tym samym program CommandCentral Storage, który pozwala uzyskać znaczne oszczędności przez maksymalizację pojemności pamięci masowej.

Kolejny element pakietu Veritas CommandCentral 5.1 to program Storage Change Manager, który pozwala na obniżenie kosztów operacyjnych przez zarządzanie zmianami mającymi negatywny wpływ na dostępność aplikacji. Rozwiązanie to umożliwia śledzenie zmian infrastruktury pamięci masowej, zarządzanie ich skutkami oraz wdrażanie reguł i najlepszych wzorców postępowania w zakresie dostępności, konfiguracji i zgodności tych zasobów.

Rozwiązanie Veritas CommandCentral 5.1 jest dostępne w cenie od 27 tys. euro.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ